EBC S13 Brake Pad and Rotor Kit - S13KF1048
Disc Brake Kit
S13KF1048
  • S13 Kits Yellowstuff and RK Rotors
  • Front
  • FMSI Pad No. D109
  • Solid
  • 4 Bolt Holes
  • 262mm Dia.
  • 13mm Thick
Availability:
Shipping: Available to Order
Save: 2%
Qty:
Free Shipping
Description
Extended Information
Country of Origin:  GB
Remanufactured Part:
Emissions Code ("1" - Legal in US, "2" - Not Legal in CA, "3" - Off-Road Use Only)
10% OFF Installation