EBC S13 Brake Pad and Rotor Kit - S13KF1070
Disc Brake Kit
S13KF1070
  • S13 Kits Yellowstuff and RK Rotors
  • Front
  • FMSI Pad No. D004
  • Solid
  • 5 Bolt Holes
  • 284mm Dia.
  • 60mm Height
  • 13mm Thick
  • 70mm Center Hole Dia.
Availability:
Shipping: Available to Order
Save: 2%
Qty:
Free Shipping
Description
Extended Information
Country of Origin:  GB
Remanufactured Part:
Emissions Code ("1" - Legal in US, "2" - Not Legal in CA, "3" - Off-Road Use Only)
10% OFF Installation