EBC S12 Brake Pad and Rotor Kit - S12KR1577
Disc Brake Kit
S12KR1577
  • S12 Kits Redstuff and RK Rotors
  • Rear
  • FMSI Pad No. D1779
  • Solid
  • 5 Bolt Holes
  • 300mm Dia.
  • 48mm Height
  • 12mm Thick
Availability:
Shipping: Available to Order
Save: 2%
Qty:
Free Shipping
Description
Extended Information
Country of Origin:  GB
Remanufactured Part:
Emissions Code ("1" - Legal in US, "2" - Not Legal in CA, "3" - Off-Road Use Only)
10% OFF Installation