Wiseco Lancia Delta -10cc Dish 85.0mm Bore +1.0 Oversize 90mm Stroke 8.5:1 CR Custom Pistons - KE219M85
Engine Piston Set
KE219M85
Wiseco Lancia 2.0L 16V Piston Set, 85.00 mm Bore, 38.94 mm Compression Height, 0.866 in. Pin Diameter, European, Set of 4.
Fits: Lancia 2.0L 16V